BOME

Kalite Politikamızİş ahlakının ilkeleri, insana ve çevreye saygı, çalışma hayatımızın temelini oluşturur.

Kalite anlayışımızın odak noktası müşteri memnuniyetidir. Koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmak için;

*Tüm ulusal ve uluslar arası standart, kanuni mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak, insan ve çevre sağlığını koruyarak üretim yapmak, ürün ve hizmet gerçekleştirmek,
*Tedarikçilerimizin kalite ve ürün güvenilirliği anlayışının bizim anlayışımızla bütünleşmesini temin etmek,
*Kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarda ürün ve hizmet sunmak,
*Satış sonrası hizmetlerde 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmak,
*Ekip ruhu anlayışı ile çalışmak ve tüm çalışanlarımızın kalite anlayışından ve ürün güvenilirliğinden ödün vermemesini sağlamak, firmamız için vazgeçilmezdir.

İyi bir hizmetin ilk adımının eğitim olduğuna inanan firmamız, bu konuda en değerli yatırımın insan olduğunun bilinci ile hareket eder. Firmamız, başarısının, çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğunda inanmaktadır. Çalışan herkesin birbirinin hak ve onuruna saygı gösterdiği, becerilerin geliştirilerek bilgi paylaşımının sağlandığı, iş sağlığı ve güvenliğinin korunduğu ve performansın değerlendirildiği bir çalışma ortamı sağlamak amacımızdır.

Firmamız, iyi performansı motive eden, açık fikirli, karar ve davranışlarında kurumsal prensipleri hayata geçirebilen yönetim anlayışını hedefler. Dünyaya ve değişime açık olan firmamız, üretimini yaptığı veya temsil ettiği ürün ve gerçekleştirdiği hizmetler konusunda sürekli yenilik ve gelişim peşindedir. Amacımız, mevcut ürün panelimizi devamlı geliştirmek ve satış, pazarlama ağımızı güçlendirerek daha geniş çapta bir hizmet sunabilmektir.

En büyük rakibimiz kendimizdir. Sürekli iyileştirme uygulamaları ile başarımızı, verimliliğimizi, kullandığımız teknolojileri ve müşteri memnuniyetini arttırmayı taahhüt ediyoruz.

Gülşah SÖNMEZ
Genel Müdür